PRODEJ A PODMÍNKY REZERVACE


Pokud jste úplní začátečníci, doporučuji nejprve pročtení tohoto článku: Kupujeme králíčka

Máte-li zájem o některého z králíčků, nebo o jiné zvíře v nabídce, neváhejte mě kontaktovat na email Hototi@seznam.cz, nebo telefonicky každý den nejlépe po 18. hodině na čísle 732 683 668.

Jsem ochotná zdarma poskytnout dovoz zvířátka do těchto míst: Kolín a Praha - stabilně, někdy také Brno, Olomouc, Lysá nad Labem, ale preferuji spíše osobní odběr.

Králíčci bez průkazu původu nejsou z osobních důvodů prodáváni do chovu, ale pouze jako mazlíčci. Těší mě zůstávat s novými majiteli v kontaktu a velmi ráda bych od každého budoucího majitele obdržela alespoň pár fotografií, abych viděla, v jakých podmínkách bude zvířátko žít.

Chcete-li králíčka závazně zarezervovat, je třeba zaslat zálohu ve výši do 1/2 ceny zvířete na bankovní účet nebo složenkou na moji adresu. Tato záloha je v případě změny názoru zájemce nevratná. Zálohu navrátím v plné výši pouze v případě, že by králíček před odchodem k novému majiteli uhynul. Kdo si zvířátko zarezervuje první, toho bude. Na odstavené výstavní jedince požaduji zálohu v případě, že bylo rozhodnuto o jejich prodeji až po výstavní sezoně. Jinak je možné domluvit se na okamžitém předání bez rezervace.

Pokud si zarezervujete králíka ještě před možností odběru a chcete si jej vyzvednout za 3 týdny či déle po jeho odstavení od matky (například když byste chtěli počkat na Vánoce, nebo jiný důvod), můžeme se tak domluvit, pokud uhradíte část nákladů na pobyt zvířátka u nás po dobu od odstavu po jeho odběr. Na králíčky může totiž čekat spoustu dalších zájemců, kteří jsou schopní vzít si jej ihned, a tak by pro mě nebylo výhodné nechávat je "za hubičku" další 3 a více týdnů doma, protože každé našetřené krmivo se hodí pro jedince, kteří v chovu zůstávají. Výjimkou jsou králíci určení na výstavy. V jejich případě tyto podmínky neplatí, protože jsou doma ponecháni z vlastní vůle chovatele.

TOPlist
http://www.zhb-kralicci.wbs.cz.html
aktualizováno: 19.01.2020 17:21:11